"Laisvės Avenue" Hostelis

Laisvės avenue hostelis veiklą pradėjo 2017 metais ilgiausios pėsčiųjų alėjos pradžioje hostelis turi 7 kambarius, tris vonios kambarius ir didelę patogiai įrengtą virtuvę. Dviejų aukštų pastate yra du vienviečiai kambariai, kurie tiks keliaujantiems po vieną. Du dviviečiai ir trys triviečiai kambariai tiks keliaujantiems poroje ar su draugų kompanija. Kambariuose yra lovos su patalyne, rankšluosčiais bei pakabintais TV kiekviename kambaryje. Veikia nemokamas WIFI hostelio svečiams, yra skalbimo mašina, fenas, lyginimo lenta ir lygintuvas, erdvi virtuvė, kurioje visa reikalinga buitinė technika patogiam poilsiui. Net trys bendri vonios kambariai neleis susidaryti rytinėms spūstims norint jais pasinaudoti.Virtuvėje visada rasite kavos, arbatos ir cukraus,(kuria mes vaišiname Jus ) galėsite pasimėgauti kavos ar arbatos puodeliu ir susipažinti su kitais keliautojais, kurie apsistojo tame pačiame hostelyje. Hostelis turi kodinių raktų spyną, tad apmokėjus nakvynę iš anksto, galite į jį patekti net po administracijos darbo valandų.

Nuo

€29

Vienvietis Kambarys Su Bendrais Patogumais

Erdvus kambarys su plokščiaekraniu TV. Nemokamas WIFI, arbatinukas, puodukai, stiklinės . Viena viengulė lova. Vonios kambaryje yra fenas, dušo kabina, tualetas. Kodinė raktų atsiėmimo sistema.

Nuo

€33

Dvivietis Kambarys Su Bendrais Patogumais

Erdvus kambarys su plokščiaekraniu TV. Nemokamas WIFI, bendri patogumai. Dvi viengulės lovos. Trys vonios kambariai su fenu, dušo kabina, tualetu. Didelė bendra virtuvė, yra skalbimo mašina. Kodinė raktų atsiėmimo sistema.

Nuo

€44

Trivietis Kambarys Su Bendrais Patogumais

Erdvus kambarys su plokščiaekraniu TV. Nemokamas WIFI, bendri patogumai. Trys viengulės lovos. Trys vonios kambariai su fenu, dušo kabina, tualetu. Didelė bendra virtuvė, yra skalbimo mašina. Kodinė raktų atsiėmimo sistema.

Mus rasite adresu:

📍 Laisvės al. 10 Laisvės al. 10, 44215 Kaunas

Kitos Mūsų Lokacijos

Svečių Atsiliepimai